Klantervaringen

Wat zeggen cursisten over de trainingen bij UPD?
Fred /
LEAN Green Belt opleiding
10/10
"Fijne docent, goed te behappen leerstof."
Geplaatst op 29-11-2021
Laura /
LEAN Green Belt opleiding
8/10
"Goede inhoud, leuke voorbeelden en ook zelf aan de slag met uitwerkingen, hierdoor pak je de theorie sneller op."
Geplaatst op 29-11-2021
Rieneke /
LEAN Green Belt opleiding
9/10
"heel goed, gevarieerd aanbod in verschillende onderwijsvormen waardoor het ook leuk blijft tijdens de cursus.Er had nog wel meer in gekund wat mij betreft qua kennis en vaardigheden."
Geplaatst op 29-11-2021
Mirjam /
LEAN Green Belt opleiding
8/10
"Duidelijke toelichting, mooie en sprekende voorbeelden, goede werkvormen, lekker interactief.Vond het fijn dat er iedere keer een wrap up was, waardoor theorie dat behandeld was, steeds weer even opgehaald werd. Jammer dat de helft van de training online was, waardoor we wat minder profijt hebben gehad van praktische oefeningen, maar Robert heeft volgens mij alles gedaan wat mogelijk was binnen omstandigheden om ons zoveel mogelijk in ervaringsleren te zetten."
Geplaatst op 29-11-2021
Martin /
LEAN Green Belt to Black Belt opleiding
8/10
"Wat fijn is aan de opleiding, is dat het theorie en praktijk goed gecombineerd worden. En het geeft je handvatten om vanuit missie en visie --gt strategie aan structurele verbeteringen te werken."
Geplaatst op 27-11-2021