Wat zeggen cursisten over de trainingen bij UPD?
Hans /
9/10
"Leuke training die mooie combinatie vormde van een opfrissing uit eerdere trainingen en opleidingen icm nieuwe stof"
Geplaatst op 17-01-2022
Ankit /
9/10
"It was perfect. Just for the last two days being online due to Covid-19 was not as planned."
Geplaatst op 14-01-2022
Gosia /
8/10
"I have really enjoyed the classroom session, the teacher was very organized and he could explain the topics well. In my opinion the e-learning could be reviewed, many times there were either Dutch words in the material or the phrases were written in poor English (lost in translation)."
Geplaatst op 14-01-2022
Alex /
10/10
"Geweldige combinatie van diverse leerstijlen: online theorie, live trainingsdagen en een uitdagende praktische opdracht. Daarnaast maakt de trainer tijd voor vragen zowel tijdens als buiten de lesmoment."
Geplaatst op 13-01-2022
Mario /
8/10
"Opleiding geeft een zeer goede uiteenzetting van de theorie achter LEAN, en heeft over het algemeen een goede aansluiting op de bedrijfsprocessen van VORM, met name op de administratieve omgeving binnen een bouwbedrijf.Dat geldt mijn inziens overigens niet voor het onderdeel VSM, dit is mijn inziens veel meer geënt op productie-bedrijven waarbij producten conform een vast stramien geassembleerd of geproduceerd worden. Dit betreft daarmee ook het moeilijkste onderdeel van de gehele opleiding (berekenen van taktijden, procestijden etc.), temeer ook omdat in ons vakgebied wij hier niet heel veel mee kunnen."
Geplaatst op 12-01-2022