Klantervaringen

Wat zeggen cursisten over de trainingen bij UPD?
Gosia /
LSS Green Belt opleiding
8/10
"I have really enjoyed the classroom session, the teacher was very organized and he could explain the topics well. In my opinion the e-learning could be reviewed, many times there were either Dutch words in the material or the phrases were written in poor English (lost in translation)."
Geplaatst op 14-01-2022
Alex /
LEAN Green Belt opleiding
10/10
"Geweldige combinatie van diverse leerstijlen: online theorie, live trainingsdagen en een uitdagende praktische opdracht. Daarnaast maakt de trainer tijd voor vragen zowel tijdens als buiten de lesmoment."
Geplaatst op 13-01-2022
Mario /
LEAN Green Belt opleiding
8/10
"Opleiding geeft een zeer goede uiteenzetting van de theorie achter LEAN, en heeft over het algemeen een goede aansluiting op de bedrijfsprocessen van VORM, met name op de administratieve omgeving binnen een bouwbedrijf.Dat geldt mijn inziens overigens niet voor het onderdeel VSM, dit is mijn inziens veel meer geënt op productie-bedrijven waarbij producten conform een vast stramien geassembleerd of geproduceerd worden. Dit betreft daarmee ook het moeilijkste onderdeel van de gehele opleiding (berekenen van taktijden, procestijden etc.), temeer ook omdat in ons vakgebied wij hier niet heel veel mee kunnen."
Geplaatst op 12-01-2022
Michel /
LEAN Orange Belt opleiding
9/10
"Nog iets meer ervaringen uit de praktijk helpt het nog duidelijker te maken. Nu blijft het nog iets te veel aan de oppervlakte/theoretisch. De directe toepasbaarheid is wel groot waardoor ik op een 9 uit kom"
Geplaatst op 11-01-2022
Jolanda /
LEAN Green Belt opleiding
8/10
"Fijne opleiding vooral fysiek met elkaar aan het werk geeft inzichten"
Geplaatst op 10-01-2022